З «ПриватБанком» знову проблеми: клієнти лаються на «злодійство грошей»

Ряд клієнтів «ПриватБанку» в черговий раз заявили про нову проблему, з якою вони зіткнулися при спробі зняти гроші в банкоматі.

Про це йдеться у відгуках на сайті Мінфіну.

«Банкомати« ПриватБанку »крадуть гроші. Будьте всі дуже уважні, коли знімаєте. Обов’язково перераховувати, а то потім можете недорахуватися немаленькою суми. Мене банкомат «Привату» сьогодні обікрав на 2000 гривень. Не раджу користуватися «ПриватБанком» і їх послугами нікому. Переходьте на більш надійні банки », – пише клієнт.

Банк на даний коментар так і не відреагував.

В іншому випадку клієнтка розповіла, що знімала в банкоматі «Привату» гроші із зарплатної картки іншого банку.

«Перші дві тисячі банкомат видав, а на другі написав« Технічна помилка », але при цьому обидві операції були успішні і гроші списали з рахунку. Тобто, згідно з балансом формально я зняла чотири тисячі, за фактом на руках у мене виявилося тільки дві тисячі », – пише жінка.

За її словами, в банку порадили звернутися на гарячу лінію, там же переадресували в банк, який видав карту. У відповідь представник банку порекомендував звертатися до установи, яка видала карту, для оформлення заявки на повернення коштів.

«Зі свого боку ми надаємо всю необхідну інформацію для повернення грошей за такими заявками, коли до нас надходить запит, сформований відповідно до правил платіжної системи», – йдеться у відповіді «Привату».

Ще в одному випадку клієнти спробували зняти гроші в банкоматі, той видав помилку, але списав з карти 14 тисяч гривень.

«Служба підтримки заявила, що чекати добу треба !!! Так як терміново потрібні гроші, довелося брати з кредитної картки. Нічого хорошого про цей банк сказати не можна. На всі питання оператор як заведена відповідає «Вибачте, гарного дня», – обурюється клієнтка.

У відповідь представник банку вибачився перед нею, заявивши, що банк не перешкоджає клієнтові в бажанні зняти готівку.

«Помилка в роботі банкомату – це збіг обставин, що ні в якому разі не є показником сервісу банку в цілому», – заявили в банку.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *