За що розстріляли в Полтавській області авторитета Мазура

На трасі поблизу від міста Пирятина Полтавської області був знайдений “Мерседес” з госномерами AA7770PM з простреленими вікнами.

В автомобілі виявлено вбитим 35-річний кримінальний авторитет Олександр Мазур.

Олександр Мазур – уродженець Горлівки Донецької області. В юності він займався карате і боксом. Після закінчення школи в 2001 році працевлаштувався “торпедою” – тобто рядовим бійцем у бригаду горлівського авторитета Олександра Батурина на прізвисько Батура. Лідер бригади “горлівських” Батура на початку 2000-х отримав “посвяту” у «смотрящі» за Горлівкою від злодія в законі Сергія Мамедова на прізвисько Мамед.

Банда Батури спеціалізувалася на квартирних крадіжках, викраденнях, рекеті горлівських бізнесменів, доході від збору металу, нелегальному видобутку вугілля і торгівлі спиртним.

Олександр Мазур очолював ланку бригади Батури, яка займалася контролем нелегальних шахт (копанок) і збором металу.

Олександр Мазур

Після початку війна на Донбасі в 2014 році бригада Батури майже в повному складі переїхала у центральну Україну, де вступила в конфлікт з місцевими кримінальними авторитетами.

Зокрема, бригада Батури спробувала перехопити вплив на кримінальні промисли в Запоріжжі та Кривому Розі, проте отримала відсіч з боку місцевих угруповань.

У 2015 році Олександру Батури і його ланковому Олександру Мазуру вдалося отримати контроль над кількома фермерськими господарствами в Полтавській, Кіровоградській, Чернігівській, Херсонській та Одеській областях.

Власне, саме через переділ впливу на агрогосподарства в цих областях і виник конфлікт між горлівської бригадою і місцевими кримінальними авторитетами. Тому Олександра Мазура, як довірену людину Батури, могли вбити в процесі розборок з цих питань.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.