Журналісти виявили схему продажу несертифікованих «уколів краси», в тому числі на руки.

Ін’єкції краси допомагають продовжити молодість. За умови, що такі процедури роблять високопрофесійні косметологи хорошими препаратами. Однак в Україні вам легко можуть вколоти ботокс «фахівці» без медичної освіти.

Іноді «красуні» воліють купити уколи краси несертифікованого виробника дешевше і без зайвої відповідальності. Схему незаконних продажів розкрила журналістка проекту Таємний агент на Новому каналі Олена Зборовська.

«Я знайшла в інтернеті підозріло дешевий препарат ціною всього в 3 тисячі гривень, в той час як сертифікований ботокс коштує від 5 тисяч гривень. Я зателефонувала за вказаним в оголошенні номером, і мені призначили зустріч в одному з ТРЦ», повідала агент.

При покупці журналістці дали ботокс без українського сертифікату. І продавця тут же заарештували за порушення закону «Про лікарські препарати».

Але як бути впевненим, що вам в обличчя колють перевірений продукт? Косметолог дала кілька порад.

«Рекомендую пацієнтам перед процедурою підписувати відповідні документи, дивитися, чи збігається назва препарату в документі і на баночці. І пам’ятати, що тільки три препарати ботулотоксину сертифіковані на ринку. Решта — підпільно завезені на територію України, і за їх якість ніхто не несе відповідальності» , — говорить лікар-косметолог Катерина Панасенко.

Всі медичні препарати повинні перевозитися при певній температурі і вологості.

«Якщо їх завозять підпільно — в кращому випадку вам вколють «водичку», а в гіршому можуть бути плачевні наслідки для краси і здоров’я», — додала вона.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *