“Знову стара пісня”: клієнт “ПриватБанку” розкрив обман при видачі карток

Киянин стверджує, що співробітники банку “брешуть в обличчя клієнтам”

Клієнт “ПриватБанку”з Києва поскаржився, що співробітники фінустанови безпідставно відмовили йому у видачі дебетової картки. Незабаром ситуація повторилася з його батьком.

Деталі інциденту киянин розповів у відгуку на сайті “Мінфін“, уточнивши, що має претензії до співробітників банківського відділення на Лісовому проспекті, 23.

“Приходжу у відділення, прошу перевипустити “Карту для виплат”, оскільки термін дії старої закінчився. У відповідь отримую відмову, тому що “якщо ви не отримуєте на карту стипендію, пенсію або зарплату”, вам можна тільки “Універсальну”. Подумав “нічого собі нові правила у вас” і погодився. Прийшовши додому, вирішив все ж перевірити, звернувся в саппорт. Консультант мені сказав, що я був обдурений, і карта для виплат видається всім. У підсумку подано скаргу, отримано дзвінок від “Привату” зі словами “Співробітник покараний, ситуація не повториться”, – описує подію клієнт.

За його словами, через два місяці аналогічна ситуація трапилася з його батьком, якому також відмовили у видачі дебетової картки.

“Почали говорити про якийсь код, який треба отримати на роботі й тільки потім вони випишуть карту, а поки можна взяти “Універсальну”. Тобто знову стара пісня про те, що без прив’язки до зарплати карту для виплат отримати не можна”, – пише він.

У зв’язку з цим чоловік закликав банк вжити відповідних заходів, заявивши, що “персонал продовжує брехати в обличчя клієнтам”.

Представник “ПриватБанку” у відповідь на відгук вибачився за інцидент і повідомив, що клієнту написали в особисті повідомлення для уточнення деталей.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *