«Знову стара пісня»: клієнт «ПриватБанку» розкрив обман при видачі карток

Киянин стверджує, що співробітники банку «брешуть в обличчя клієнтам»

Клієнт «ПриватБанку»з Києва поскаржився, що співробітники фінустанови безпідставно відмовили йому у видачі дебетової картки. Незабаром ситуація повторилася з його батьком.

Деталі інциденту киянин розповів у відгуку на сайті «Мінфін«, уточнивши, що має претензії до співробітників банківського відділення на Лісовому проспекті, 23.

«Приходжу у відділення, прошу перевипустити «Карту для виплат», оскільки термін дії старої закінчився. У відповідь отримую відмову, тому що «якщо ви не отримуєте на карту стипендію, пенсію або зарплату», вам можна тільки «Універсальну». Подумав «нічого собі нові правила у вас» і погодився. Прийшовши додому, вирішив все ж перевірити, звернувся в саппорт. Консультант мені сказав, що я був обдурений, і карта для виплат видається всім. У підсумку подано скаргу, отримано дзвінок від «Привату» зі словами «Співробітник покараний, ситуація не повториться», — описує подію клієнт.

За його словами, через два місяці аналогічна ситуація трапилася з його батьком, якому також відмовили у видачі дебетової картки.

«Почали говорити про якийсь код, який треба отримати на роботі й тільки потім вони випишуть карту, а поки можна взяти «Універсальну». Тобто знову стара пісня про те, що без прив’язки до зарплати карту для виплат отримати не можна», — пише він.

У зв’язку з цим чоловік закликав банк вжити відповідних заходів, заявивши, що «персонал продовжує брехати в обличчя клієнтам».

Представник «ПриватБанку» у відповідь на відгук вибачився за інцидент і повідомив, що клієнту написали в особисті повідомлення для уточнення деталей.

Share

Похожее

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.